Zapisy do Podhale Tour #1

28.04.2019 • Road

Pliki do pobrania:

Zapisy online zaostały zakończone!


Lista zapisanych zawodników:

  1. Kamil Mieszczak - NIESTOWARZYSZONY
  2. Jerzy Rosa - BIKE ATELIER TEM
  3. Józef Bułka - UKS SOKOL KETY
  4. Marek Stec - UKS PODWILK
  5. Mikołaj Kowalcze - IN MOGILANY CYCLING TEAM
  6. Mateusz Burda - STS JORDAN WOLA MAŁA
  7. Marcin Renkaw - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
  8. Jakub Surówka - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
  9. Andrzej Król - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
  10. Marcin Kwiatek - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
  11. Jan Grzempa - JAFI SPORT BIKETEAM
  12. Wojciech Palczewski - NIESTOWARZYSZONY
  13. Michał Turski - BIKE ATELIER TEAM
  14. Damian Głownia - POLART NUTRAX TEAM
  15. Adrian Krawczyk - BODYICOACH
  16. Grzegorz Pawłowski - EWODD TEAM
  17. Paweł Jagódka - TC ORZEŁ SPYTKOWICE
  18. Dariusz Kwiatkowski - LOKALNY TRZEPAK
  19. Jarosław Kubik - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
  20. Marcin Potępa - GRUPETTO GORLICE
  21. Łukasz Helizanowicz - JBG-2CRYOSPACE
  22. Tomasz Grubka - PASSIONBIKE
  23. Wojciech Wojtas - NIESTOWARZYSZONY
  24. Krzysztof Czauderna - NIESTOWARZYSZONY
  25. Michał Peliszko - FILBIKE SPECIALIZED RZESZÓW
  26. Mariusz Łabędzki - NIESTOWARZYSZONY
  27. Franciszek Krupa - TC ORZEŁ SPYTKOWICE
  28. Janusz Krupa - TC ORZEŁ SPYTKOWICE
  29. Andrzej Krupa - TC ORZEŁ SPYTKOWICE
  30. Józef Konieczny - TC ORZEŁ SPYTKOWICE
  31. Wiesław Czerniawski - TC ORZEŁ SPYTKOWICE
  32. Marcin Węgrzyn - SPORTS CAMP - WYJAZDY ROWEROWE
  33. Piotr Twardosz - SPORTS CAMP - WYJAZDY ROWEROWE
  34. Roman Twardosz - SPORTS CAMP - WYJAZDY ROWEROWE
  35. Piotr Bochnak - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
  36. Krzysztof Bochnak - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
  37. Stanislaw Bukowski - NIESTOWARZYSZONY
  38. Tomasz Kołodziejczyk - TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
  39. Wiesław Kołodziejczyk - TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
  40. Sławomir Łukaszka - TC ORZEŁ SPYTKOWIC
  41. Marcin Korzeniowski - AGROCHEST TEAM
  42. Łukasz Kogutowicz - BODYICOACH TEAM
  43. Michał Czapla - AGROCHEST TEAM
  44. Maciej Pulchny - TAZZ TEAM
  45. Radosław Grafczyński - NIESTOWARZYSZONY
  46. Dariusz Pelka - JAFI SPORT BIKE TEAM
  47. Krzysztof Kamiński - EWODD TEAM
  48. Rafał Rybka - TANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAM
  49. Piotr Szafraniec - PELETON AQUILA WADOWICE
  50. Jarosław Czerwień - TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
  51. Sławomir Sypniewski - NIESTOWARZYSZONY
  52. Wojciech Gibas-Nakatani - UKS SOKÓŁ KĘTY
  53. Artur Sroka - NSB SPORT TEAM RZESZÓW
  54. Stanisław Sichelski - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
  55. Marcin Sichelski - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
  56. Jan Śmietana - AGH CYCLING TEAM
  57. Jan Śmietana - AGH CYCLING TEAM
  58. Tomasz Tyrawa - TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
  59. Bolesław Kasperek - TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
  60. Wojciech Miękinia - LECH-POL 4X4 TEAM
  61. Agata Miękinia - LECH-POL 4X4 TEAM
  62. Dariusz Stanaszek - NIESTOWARZYSZONY
  63. Krzysztof Dziedzic - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
  64. Łucja Kościelak - NIESTOWARZYSZONY
  65. Szymon Wągiel - NIESTOWARZYSZONY
  66. Michal Pjescak - SPORTS CAMP - WYJAZDY ROWEROWE
  67. Ivan Kormanik - SCK PIENINY
  68. Robert Bobka - PASSION DE VÉLO
  69. Piotr Kukla - JAS-KÓŁKA
  70. Tadeusz Gwiazdoń - TC ORZEŁ SPYTKOWICE
  71. Rafał Chmielewski - TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA
  72. Peter Nowacki - OŚKA WARSZAWA
  73. Jakub Chyliński - NIESTOWARZYSZONY
  74. Bartosz Chmielewski - IGOSPORT
  75. Tomasz Trzeszczoń - SPORTS CAMP - WYJAZDY ROWEROWE
  76. Aleksander Trybuła - TC ORZEŁ SPYTKOWICE
  77. Marek Wojnarowski - 72D ROWMIX JAVA TEAM
  78. Bartłomiej Piskorz - 72D ROWMIX JAVA TEAM
  79. Cyprian Czarniecki - NIESTOWARZYSZONY
  80. Przemysław Pawlik - OŚWIĘCIMSKI KLUB ROWEROWY PASSIONBIKE
  81. Slavo Sipos - STARA LUBOVNA
  82. Łukasz Śleziak - ROGELLI TEAM
  83. Rafał Mika - NIEPOKRĘCĘ
  84. Sylwester Jachna - NIESTOWARZYSZONY
  85. Mateusz Kuźmik - INMOGILANY CYCLING TEAM
  86. Kristián Kopecký - CK SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  87. Wojciech Palczewski - NIESTOWARZYSZONY
  88. Mirosław Stokłosa - EWODD TEAM
  89. Zbigniew Orłowski - KTC KIELCE
  90. Paweł Smarzyński - BORA-HANSGROHE FANCLUB POLAND

Najnowsze wyniki

Następne zawody