Zapisy do Puchar Szlaku Solnego #3

16.06.2019 • MTB

Zapisy online zaostały zakończone!


Lista zapisanych zawodników:

  1. Maksymilian Wiśniowski - RK ALUMINIUM BIKE TEAM
  2. Maciej Chmielowski - NIESTOWARZYSZONY
  3. Miłosz Pilch - EXPO KRAKÓW BIKE TEAM
  4. Maciej Wróblewski - EXPO KRAKÓW BIKE TEAM
  5. Michał Jaskuła - ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
  6. Stanisław Kuźmicki - ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
  7. Łukasz Harkabuz - UKS PODWILK
  8. Kacper Chojnacki - MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
  9. Łukasz Skoczylas - LKS- "TRASA" ZIELONA GÓRA
  10. Andrzej Jędrol - NIESTOWARZYSZONY
  11. Jan Jędrol - NIESTOWARZYSZONY
  12. Roman Wiktorowicz - NIESTOWARZYSZONY
  13. Mirosław Bieniasz - KCP BIENIASZ BIKE TEAM
  14. Bartłomiej Wiktorowicz - NIESTOWARZYSZONY
  15. Michał Wiktorowicz - NIESTOWARZYSZONY
  16. Remigiusz Zachara - TC ORZEŁ SPYTKOWICE
  17. Paweł Piasecki - NIESTOWARZYSZONY
  18. Rafał Dyduch - NIESTOWARZYSZONY
  19. Julia Zięba - HUROM SŁAWNO ACCENT
  20. Wiktor Kopacz - LKK LUKS SŁAWNO
  21. Michał Adrian - LKK LUKS SŁAWNO
  22. Katarzyna Jedynak - LKK LUKS SŁAWNO
  23. Adam Sapieja - LKK LUKS SŁAWNO
  24. Michał Jedynak - LKK LUKS SŁAWNO
  25. Aleksander Auguścik - LKK LUKS SŁAWNO
  26. Antoni Pietras - LKK LUKS SŁAWNO
  27. Kamil Lach - UKK HURAGAN WOŁOMIN
  28. Leon Łodej - AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
  29. Arseniusz Czudec - AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
  30. Krzysztof Gdula - AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
  31. Gniewko Konsewicz - KKW NEXELO WAŁBRZYCH
  32. Grzegorz Radwański - KKW NEXELO WAŁBRZYCH
  33. Mikołaj Rutka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  34. Dawid Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  35. Albert Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  36. Gabriela Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  37. Paweł Janas - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  38. Bartłomiej Janas - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  39. Jakub Solarz - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  40. Gabriela Rutka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  41. Patryk Piech - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  42. Inez Durlak - UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
  43. Maciej Dąbrowski - UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
  44. Kamil Łaziński - UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
  45. Michał Pomorski - WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
  46. Michał Śliwiński - UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
  47. Dawid Śliwiński - UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
  48. Szymon Biel - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  49. Małgozata Mazurek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  50. Jakub Grycman - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  51. Ksawier Garnek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  52. Zofia Bluszcz - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  53. Tadeusz Bluszcz - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  54. Igor Adamik - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK