Zapisy do Maraton kolarski Podhale Tour 2021

03.07.2021 • Road

Pliki do pobrania:

Zapisy online zaostały zakończone!


Lista zapisanych zawodników:

  1. 05:00 - Jarosław Stajszczyk - OTR INTERKOL (315 km)
  2. 05:00 - Paweł Kowalczyk - FRAPOL (315 km)
  3. 05:00 - Przemysław Sobień - NIESTOWARZYSZONY (315 km)
  4. 05:00 - Zbigniew Świniuch - MARATOŃCZYK DĘBICA (315 km)
  5. 05:00 - Bogdan Białorucki - MARATOŃCZYK DĘBICA (315 km)
  6. 06:00 - Jakub Surówka - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI (315 km)
  7. 06:00 - Robert Sutor - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI (315 km)
  8. 06:00 - Krzysztof Sutor - NIESTOWARZYSZONY (315 km)
  9. 06:00 - Andrzej Kolkowicz - NIESTOWARZYSZONY (315 km)
  10. 06:10 - Mariusz Cukierski - (315 km)
  11. 06:10 - Krzysztof Poręba - EWODD RACE TEAM (315 km)
  12. 06:10 - Jakub Haligowski - C11H15NO CYCLING TEAM (315 km)
  13. 06:10 - Michał Pałys - C11H15NO CYCLING TEAM (315 km)
  14. 06:10 - Patryk Wójcik - C11H15 NO CYCLING TEAM (315 km)
  15. 06:20 - Grzegorz Krupa - NIESTOWARZYSZONY (315 km)
  16. 06:20 - Stanisław Sichelski - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI - KOMPEX (315 km)
  17. 06:20 - Kazimierz Sichelski - NIESTOWARZYSZONY (315 km)
  18. 06:20 - Krzysztof Król-Magiel - NIEZRZESZONY (315 km)
  19. 06:40 - Tomasz Koszarek - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI (315 km)
  20. 06:40 - Bartłomiej Iskrzycki - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI (315 km)
  21. 06:40 - Radosław Grafczyński - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI - KOMPEX (315 km)
  22. 06:50 - Andrzej Kruszec - HARDA HORDA (315 km)
  23. 06:50 - Łukasz Sanocki - HARDA HORDA (315 km)
  24. 06:50 - Mateusz Poręba - BIKE-RS (315 km)
  25. 06:50 - Dariusz Malinowski - BIKE-RS (315 km)
  26. 06:50 - Łukasz Boroński - NIESTOWARZYSZONY (315 km)
  27. 06:50 - Szymon Koziatek - JAS-KÓŁKA (315 km)
  28. 06:50 - Jakub Sikorski - HARDA HORDA (315 km)
  29. 07:00 - Mirosław Sólnica - BIKE-RS (315 km)
  30. 07:00 - Grzegorz Kubala - BIKE-RS (315 km)
  31. 07:00 - Paweł Talaga - BIKE-RS (315 km)
  32. 07:00 - Ryszard Jurkowski - BIKE-RS (315 km)
  33. 07:00 - Szczepan Pietruszka - BIKE-RS (315 km)
  34. 07:00 - Marcin Dymanus - BIKE-RS (315 km)
  35. 07:00 - Jakub Chryczyk - BIKE-RS (315 km)
  36. 07:10 - Małgorzata Kurek - (195 km)
  37. 07:10 - Maciej Cichoń - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  38. 07:10 - Adam Szałamacha - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  39. 07:10 - Sebastian Szaraniec - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  40. 07:10 - Piotr Jopek - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  41. 07:10 - Tadeusz Stopka - NIEZRZESZONY (195 km)
  42. 07:10 - Andrzej Król - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI (195 km)
  43. 07:10 - Jan Blańda - TC ORZEŁ SPYTKOWICE (195 km)
  44. 07:20 - Paweł Jagódka - TC ORZEŁ SPYTKOWICE (195 km)
  45. 07:20 - Paulina Bartoszek - STS JORDAN WOLA MAŁA (195 km)
  46. 07:20 - Tadeusz Czwarkiel - STS JORDAN WOLA MAŁA (195 km)
  47. 07:20 - Kazimierz Budz - TC ORZEŁ SPYTKOWICE (195 km)
  48. 07:20 - Jakub Gacek - TC ORZEŁ SPYTKOWICE (195 km)
  49. 07:20 - Sławomir Łukaszka - TC ORZEŁ SPYTKOWIC (195 km)
  50. 07:20 - Robert Bachórz - TC ORZEŁ SPYTKOWICE (195 km)
  51. 07:30 - Sebastian Litwin - STS JORDAN WOLA MAŁA (195 km)
  52. 07:30 - Piotr Jasiński - STS JORDAN WOLA MAŁA (195 km)
  53. 07:30 - Marcin Stopyra - STS JORDAN WOLA MAŁA (195 km)
  54. 07:30 - Tomasz Ferenc - STS JORDN WOLA MAŁA (195 km)
  55. 07:30 - Jacek Bereza - STS JORDAN WOLA MAŁA (195 km)
  56. 07:30 - Mikołaj Kowalcze - TC ORZEŁ SPYTKOWICE (195 km)
  57. 07:30 - Marek Marzec - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  58. 07:40 - Tomasz Wojewódzki - NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI (195 km)
  59. 07:40 - Krzysztof Błaszczyk - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  60. 07:40 - Mateusz Czerniawski - TC ORZEŁ SPYTKOWICE (195 km)
  61. 07:40 - Stanisław Trybuła - STF- ZP ORZEŁ ? SPYTKOWICE (195 km)
  62. 07:40 - Michał Kapusciarz - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  63. 07:40 - Grzegorz Żółtek - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  64. 07:40 - Szymon Miśkowiec - (195 km)
  65. 07:50 - Łukasz Steczek - UKS ZAWOJAK (195 km)
  66. 07:50 - Izabela Włosek - JAS-KÓŁKA (195 km)
  67. 07:50 - Maciej Dudzik - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  68. 07:50 - Szymon Niedźwiedź - TC ORZEŁ SPYTKOWICE (195 km)
  69. 07:50 - Jakub Guziak - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  70. 07:50 - Sławomir Sypniewski - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  71. 08:00 - Jacek Wojnarowski - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  72. 08:00 - Łukasz Opioła - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  73. 08:00 - Marcin Szafraniec - MYŚLENICE (195 km)
  74. 08:00 - Maciej Staszewski - NIESTOWARZYSZONY (195 km)
  75. 08:00 - Szymon Zając - MYŚLENICE (195 km)
  76. 08:00 - Łukasz Kobus - GOLD-RENT.PL RT (195 km)
  77. 08:10 - Patryk Burda - STS JORDAN WOLA MAŁA (195 km)
  78. 08:10 - Sławomir Szylar - STS JORDAN WOLA MAŁA (195 km)
  79. 08:10 - Mateusz Burda - STS JORDAN WOLA MAŁA (195 km)
  80. 08:10 - Marcin Szydło - STS JORDAN WOLA MAŁA (195 km)
  81. 08:10 - Dariusz Kwiatkowski - UKS PODWILK (195 km)